0 מאמרים

מאמרים(0)

0-מאמרים
הוקרה 0.00
סה"כ 0.00
Dpofirs אוטומטי Foucs מאקרו הארכת צינור, 26mm/36mm העדשה הרחבה צינורות, מתכת אוטומטי פוקוס מאקרו הארכת צינור מתאם טבעת

Dpofirs אוטומטי Foucs מאקרו הארכת צינור, 26mm/36mm העדשה הרחבה צינורות, מתכת אוטומטי פוקוס מאקרו הארכת צינור מתאם טבעת

ILS 41.43
זמין להזמנה

במלאי

העדשה הרחבה צינורות הוא שילוב של 26mm ו 36mm צינור, יכול לשמש לבד או בשילוב, שונות 3 השתמש שילובים.העדשה הרחבה צינורות הוא שילוב של 26mm ו 36mm צינור, יכול לשמש לבד או בשילוב, שונות 3 השתמש שילובים.Spacer להגדיר מתאים Z הר מצלמות, עדשות, קטן וקל, עם מראה מעודן.ס " מ‑MET‑NZ 26mm+36mm אוטומטי פוקוס מאקרו הארכת צינור עשוי אלומיניום סגסוגת, CNC עיבוד מדויק, anodized טיפול פני השטח, חזק ועמיד.מדויק עבור TTL חשיפה יוצר תמונה טובה יותר, פוקוס אוטומטי ו משיגה ברורה יותר ירי.הביצוע בסדר, ללבוש עמיד, עמיד ולא יגרום נזק העדשה לבין המצלמה.מפרט : סוג פריט : הארכת צינור להגדיר חומר : סגסוגת אלומיניום צבע : שחור מצלמה סוף קוטר חיצוני : Approx. 67mm/2.64 ב-עדשה סוף קוטר חיצוני : Approx. 68mm/2.68 משקל : Approx. 294.0 g/10.4 עוז הר : ת הר תואם העדשה : ת הר עדשה תואמת מצלמה : עבור Z הר המצלמה הקדמית התקנה : ת הר העדשה בחזרה התקנה : על Z הר המצלמה רשימת החבילות : 1 x 26mm סיומת Tube1 36mm x סיומת צינור ידני 1 x 2 x אבק-הוכחה לכסות הערה : 1. מתאם צינור מתאים רק מאקרו ירי.לאחר מתאם צינור מותקן, הדגש יכול להיות לאין שיעור רחוק. 2. לאחר שחבר את מתאם הצינור, את מרחק המיקוד הוא מוגבל, התמקדות רחב של אורכים שונים הוא שונה.אתה יכול להתאים את האורך על ידי שינוי המרחק בין האובייקט והמצלמה או הפעלת זום המכשיר העיקרי של עדשה 3. לאחר התקנת התוסף הצינור, אתה צריך להגדיל את החשיפה (מומלץ להשתמש בה עם פלאש חיצוני וחצובה) 4. תמיכה פוקוס אוטומטי, אבל אם את העומק של הנושא הוא רדוד מאוד, הדגש יהיה לא מדויק.אם אתה רוצה להתמקד מקרוב, זה הכי טוב כדי לעבור ידנית מצב המיקוד.

מפרט

Item Type:
 Extension Tube Set
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Black
Camera End Outer Diameter:
Approx. 67mm/2.64in
Lens End Outer Diameter:
Approx. 68mm/2.68in
Weight:
Approx. 294.0g/10.4oz
Mount:
Z Mount
Compatible Lens:
Z Mount Lens
Compatible Camera:
for Z Mount Camera
Front Installation:
Z Mount Lens
Back Installation:
for Z Mount Camera
Package List:
1 x 26mm Extension Tube1 x 36mm Extension Tube :
1 x Manual :
2 x Dust-Proof Cover :
Note:
1. The adapter tube is only suitable for macro shooting. After the adapter tube is installed, the focus cannot be infinitely far away. :
2. After attaching the adapter tube, the focusing distance is limited, and the focusing range of different lengths is different. You can adjust the length by changing the distance between the object and the camera or operating the zoom device of the main lens :
3. After installing extension tube, you need to increase the exposure (it is recommended that you use it with the external flash and tripod) :
4. Support auto focus, but if the depth of the subject is very shallow, the focus will be inaccurate. If you want to focus closely, it is best to switch to manual focus mode :

בחירת לקוחות