0 מאמרים

מאמרים(0)

0-מאמרים
הוקרה 0.00
סה"כ 0.00
חיצונית-Adix חזון ברור כשמש זכוכית נקייה היא פשוט הכי טובה זכוכית נקייה בשוק היום. רצף חינם, אמוניה חינם & אלכוהול חינם!!!

חיצונית-Adix חזון ברור כשמש זכוכית נקייה היא פשוט הכי טובה זכוכית נקייה בשוק היום. רצף חינם, אמוניה חינם & אלכוהול חינם!!!

ILS 7.99
זמין להזמנה

במלאי

✅ בגאווה תוצרת ארה " ב!ללא אמוניה, לא אלכוהול, לא בכימיקלים.חיצונית-Adix בילה שנים בפיתוח המנקים שלנו להיות הכי בטוח והכי אפקטיביים, וגם מריח הכי טוב בשוק היום. ✅ אחד עם ספריי אתה מקבל את הריח המדהים של קרם קוקוס.להפסיק את השימוש זכוכית ניקוי זה לא רק ריח רע, אבל אלה הם רעים על הסביבה שלנו ועל יבוא מסין. ✅ רצף חינם, קל לשימוש, לשימוש על כל המשטחים לרבות VIINYL, חלונות כהים, מראות, זכוכית, פרספקס, & הרבה יותר. ✅ לרסס על כל משטח פשוט לנגב עם סמרטוט מיקרופייבר או מגבת.מובטח כדי להיות הטוב ביותר של זכוכית נקייה בשוק היום.להיות מאושר ניקוי עם כספת טבעי זכוכית נקייה. ✅ 1 החלק מנקה אפילו הכי תקוע על באגים.להשתמש על טרקטורון-UTV-RV-הצד X בצד הסירה-אופנוע-מכונית משאית-בית ועוד.חיצונית-Adix חזון ברור כשמש מנקה זכוכית הוא פשוט הטוב ביותר לניקוי חלונות על השוק היום.בגאווה תוצרת ארה " ב ללא אמוניה וללא אלכוהול!עם כל ספריי אתה מקבל את הריח של קרם קוקוס, לעשות ניקוי חלונות, זכוכית, משטחים כל בטוחה יותר, מריח טוב יותר וזה הרבה יותר קל.מסיר לכלוך, זוהמה ועוד עם פשוט לנגב.להפסיק ריסוס בכימיקלים על משטחים היום ולהתחיל להשתמש כל טבעי נקי יותר.

מפרט

בחירת לקוחות